Zadzwoń teraz 585 004 307
Należy wypełnić formularz i poczekać na decyzję.
Na spłatę pożyczki Klient ma od dwóch do 48 miesięcy. Wybór kwoty oraz terminu pożyczki zależy od tego czy jesteś nowym Klientem, czy naszym stałym Klientem. Dla nowych klientów oferujemy pierwszą pożyczkę w kwocie od 500 do 15 tys. zł. Dopiero po spłacie na czas pierwszej pożyczki można ubiegać się o pożyczkę na wyższą kwotę.
Biuro Obsługi Klienta jest czynne w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od godziny 9:00 do 16:00 i w niedziele 10-15
Otrzymałeś negatywną odpowiedź w sprawie przyznania pożyczki, a nadal jesteś zainteresowany jej otrzymaniem? Zostaw nam swoje dane na formularzu kontaktowym.
Skontaktujemy się z Klientem w ciągu 15 minut od momentu wysłania aplikacji.
Po zatwierdzeniu aplikacji dokonuje się przelewu na rachunek bankowy klienta, a to kiedy pieniądze będą na koncie klienta zależne jest od sesji bankowych banku, w którym klient posiada rachunek.
Aby móc starać się o kolejną pożyczkę, musi zostać zaksięgowana na naszym rachunku bankowym splata za poprzednią pożyczkę.
Aby starać się o pożyczkę Klient musi posiadać swój numer rachunku bankowego.
Wniosek o pożyczkę należy składać ze swojego numeru telefonu.
O pożyczkę mogą starać się osoby w przedziale wiekowym od 20 do 80 roku życia, które nie są zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Długów.
Jeżeli za każdym razem otrzymujemy taką samą wiadomość to jest ona traktowana jako wiadomość powtórzoną.
Pożyczka udzielana jest osobą w wieku: 20-80 lat. Klient nie może być zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Długów, a także posiadać rachunek bankowy.
Oprocentowanie pożyczki jest równe czterokrotności stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego.
Roczna rzeczywista stopa oprocentowania kredytu wyliczona jest zgodnie ze wzorem zamieszczonym w Załączniku do Ustawy o Kredycie konsumenckim z dnia 20 lipca 2001 r. Prawo nakłada obowiązek informowania Klientów o wielkości stopy RRSO. Wielkość ta zależy w dużej mierze od okresu na jaki udzielana jest pożyczka.
Nie ma takiej możliwości, ponieważ wszystkie dane są dokładnie sprawdzane. Przed wręczeniem przesyłki kurier weryfikuje dane które podał klient z danymi zawartymi w dowodzie osobistym, dlatego muszą one być zgodne.
Maksymalna wysokość pożyczki wynosi obecnie 15 000zł.
Po otrzymaniu zgłoszenia zawsze z naszej strony jest odzew. Jest to sms lub telefon wykonany przez naszą operatorkę.
Po zatwierdzeniu aplikacji dokonuje się przelewu na rachunek bankowy klienta, a to kiedy pieniądze będą na koncie klienta zależne jest od sesji bankowych banku, w którym klient posiada rachunek.
Tak, jest możliwość spłaty pożyczki wcześniej.
Tak, jeśli dane adresowe zostaną zmienione Klient ma obowiązek zgłosić ten fakt do działu obsługi klienta.
Tak, ponieważ obowiązkiem klienta jest poinformowanie nas o zmianie adresu.